W niedziele i święta:
7:00, 9:30, 11:00, 15:00 (16:00)

Kaplica:
KANCELARIA
Kancelaria Parafialna czynna jest w piątek w godzinach od 16:00 do 18:30 z wyjątkiem pierwszych piątków i Świąt Kościelnych

Parafia Wszystkich Świętych

34-122 Wieprz
Losowe Zdjecie

Dziękujemy

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską - Kolędę. Dziękujemy wszystkim rodzinom i osobom samotnym za życzliwe przyjęcie, gościnność, dobre słowo i bardzo miłą atmosferę. Dziękujemy za złożone ofiary, będące wsparciem dla Kościoła diecezjalnego, naszej parafii, oraz służące utrzymaniu kapłanów.

Prosimy o przyjęcie równie głębokich słów wdzięczności ze strony Służby Kościelnej: pana Kościelnego i pana Organisty oraz Służby Liturgicznej za wsparcie i okazane przyjazne przyjęcie. Bóg zapłać.

Każdy z kapłanów w okresie Wielkiego Postu odprawi Mszę świętą w intencji wiernych, których nawiedził z kolędą w tym roku.

Spowiedź Adwentowa – 16.XII. 2016

Kościół:

7.00 Msza święta

Spowiedź od 8.00 do 9.30

Spowiedź od 10.00 do 11.30

Przerwa do 14.00

Spowiedź od 14.00 do 15.30

Spowiedź od 16.00 do 17.30

17.30 Roraty

Kaplica:

Spowiedź od 8.00 do 9.30

Spowiedź od 14.00 do 15.30

15.30 Roraty

Przedstawienie

„Miłosierdzie masz okazywać zawsze i wszędzie bliźnim, nie możesz się od tego usunąć ani wymówić, ani uniewinnić” .

Tylko dla Dojrzałych!!!

Grupa Modlitewna wraz z przyjaciółmi

zaprasza na przedstawienie w reżyserii

Ks. Stefana Klajmana

pt.

Miłosierdzie jest dyskretne

Największy Przymiot Boga w Tajemnicy Świętych Obcowania

04 grudnia 2016 - godz.16.15.

Sala GOK w Wieprzu.

Występują: Karolina Turek, Magdalena Kolec, Martyna Małysa, Martyna Jordanek, Daria Białek, Joanna Saferna, Maja Mrajca, Zuzanna Wielopolska, Julia Adamus, Laura Mętel, Zuzanna Czakon, Joanna Krok, Kamila Krupnik, Anna Gołba, Natalia Mydlarz, Anita Kreczmer, Sylwia Cinal, Julia Bogacz, Marta Mieszczak, Barbara Pieczarka, Paulina Pułka, Zuzanna Lipnicka, Klaudia Korczak, Alicja Gryga, Anna Wróbel, Natalia Wróbel, Weronika Pieczarka, Faustyna Mrzygłód, Patrycja Nidecka, Zuzanna Kobielus, Karolina Smaza, Kamil Stuglik, Karolina Nowak, Julia Mydlarz, Mateusz Skowron, Patrycja Pułka, Karolina Kiszczak, Justyna Szymańska, Monika Hahn, Magdalena Szkot, Dominika Nowak, Justyna Pieczarka, Justyna Płonka, Anna Wróbel, Karolina Odrobina, Katarzyna Dziędzik, Natalia Serwin, Klaudia Grzyb, Gabriela Chwałek, Joanna Chwałek, oraz Aleksandra Kubarek, Agnieszka Mazgaj, Kamila Socała, Klaudia Socała, Małgorzata Lipnicka, Julita Dybał..

Pomoc techniczna: Dominik Leśniak, Łukasz Kiszczak, Beata Wądrzyk
Kinga Balon, Karolina Balon, Justyna Prusak, Wiktoria Przybek, Judyta Knapik,