W niedziele i święta:
7:00, 9:30, 11:00, 15:00 (16:00)

Kaplica:
KANCELARIA
Kancelaria Parafialna czynna jest w piątek w godzinach od 16:00 do 18:30 z wyjątkiem pierwszych piątków i Świąt Kościelnych

Parafia Wszystkich Świętych

34-122 Wieprz
Losowe Zdjecie
Droga życia
parafia wieprz

Spowiedź Adwentowa – 16.XII. 2016

Kościół:

7.00 Msza święta

Spowiedź od 8.00 do 9.30

Spowiedź od 10.00 do 11.30

Przerwa do 14.00

Spowiedź od 14.00 do 15.30

Spowiedź od 16.00 do 17.30

17.30 Roraty

Kaplica:

Spowiedź od 8.00 do 9.30

Spowiedź od 14.00 do 15.30

15.30 Roraty

Przedstawienie

„Miłosierdzie masz okazywać zawsze i wszędzie bliźnim, nie możesz się od tego usunąć ani wymówić, ani uniewinnić” .

Tylko dla Dojrzałych!!!

Grupa Modlitewna wraz z przyjaciółmi

zaprasza na przedstawienie w reżyserii

Ks. Stefana Klajmana

pt.

Miłosierdzie jest dyskretne

Największy Przymiot Boga w Tajemnicy Świętych Obcowania

04 grudnia 2016 - godz.16.15.

Sala GOK w Wieprzu.

Występują: Karolina Turek, Magdalena Kolec, Martyna Małysa, Martyna Jordanek, Daria Białek, Joanna Saferna, Maja Mrajca, Zuzanna Wielopolska, Julia Adamus, Laura Mętel, Zuzanna Czakon, Joanna Krok, Kamila Krupnik, Anna Gołba, Natalia Mydlarz, Anita Kreczmer, Sylwia Cinal, Julia Bogacz, Marta Mieszczak, Barbara Pieczarka, Paulina Pułka, Zuzanna Lipnicka, Klaudia Korczak, Alicja Gryga, Anna Wróbel, Natalia Wróbel, Weronika Pieczarka, Faustyna Mrzygłód, Patrycja Nidecka, Zuzanna Kobielus, Karolina Smaza, Kamil Stuglik, Karolina Nowak, Julia Mydlarz, Mateusz Skowron, Patrycja Pułka, Karolina Kiszczak, Justyna Szymańska, Monika Hahn, Magdalena Szkot, Dominika Nowak, Justyna Pieczarka, Justyna Płonka, Anna Wróbel, Karolina Odrobina, Katarzyna Dziędzik, Natalia Serwin, Klaudia Grzyb, Gabriela Chwałek, Joanna Chwałek, oraz Aleksandra Kubarek, Agnieszka Mazgaj, Kamila Socała, Klaudia Socała, Małgorzata Lipnicka, Julita Dybał..

Pomoc techniczna: Dominik Leśniak, Łukasz Kiszczak, Beata Wądrzyk
Kinga Balon, Karolina Balon, Justyna Prusak, Wiktoria Przybek, Judyta Knapik,

Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego w rodzinach.

Pierwszego czerwca w naszej parafii rozpoczęła się peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego po naszych domach.

Każdy, kto pragnie przyjąć Obraz w swoim domu, wybiera sobie dowolny niezajęty termin i zapisuje się w zakrystii lub w kancelarii. Przyjmujemy zapisy na czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień.

Obraz odbieramy po porannej Mszy św. i przynosimy do kościoła następnego dnia. Podczas porannej Mszy św., uczcimy relikwie św. Jana Pawła II i kapłan udziela rodzinie specjalnego błogosławieństwa, a następnie przekazuje obraz następnej rodzinie.

Można również umówić się z bliskimi np. sąsiadami i zająć kilka kolejnych dni, po których obraz wróci do kościoła i zostanie przekazany kolejnym rodzinom. Po naszej parafii wędrują cztery obrazy.

Dla głębszego przeżycia spotkania modlitewnego, wydział duszpasterstwa przygotował specjalny modlitewnik, który jest do nabycia w przedsionku kościoła.

Panie Jezu bogaty w Miłosierdzie , dziś zapraszamy Cię, w gościnę do nas. Nawiedzasz naszą parafię, czyniąc wymowny gest w stronę tych wszystkich, którzy choćby na chwilkę zatrzymują wzrok na wizerunku wskazanym przez Ciebie.

Dziś nam przypominasz, że uprzedzająca łaska Twego błogosławieństwa jest zawsze aktualna  i w każdym czasie może dotrzeć do wszystkich ludzi. Pragniemy, aby w czasie tej rozmowy, która będzie trwała całą dobę, nasze serca coraz bardziej pałały, by biły mocniej, gdy będziemy doświadczać niezwykłej mocy Twego miłosierdzia.

Spraw, o Panie, aby każdy członek naszej wspólnoty parafialnej przyłączył się do tej modlitwy. Pomóż dorosłym i młodzieży, dzieciom i ludziom starszym wypowiedzieć swoje nadzieje i rozczarowania. Pomóż wszystkim usłyszeć Twoje słowa oświecające umysł i przyjąć łaskę przemieniającą serce. Niech każdy z nas rozpozna Cię na nowo i pełen zapału wraca do swego świata, aby opowiadać radosną nowinę o Twoim miłosierdziu.

Okazując nam swoje miłosierdzie – pozwalasz  byśmy i my byli miłosierni dzieląc się tym, co sami darmo otrzymaliśmy.

Jezu Miłosierny, dziękujemy Ci za ten błogosławiony czas w naszej wspólnocie parafialnej, czas łaski, czas modlitwy i postanowień, czas indywidualnych i wspólnotowych spotkań z Tobą i świadkami Twojego miłosierdzia, czas czynów miłosierdzia.

Niech te szczególne chwile zaowocują postawą miłosierdzia w słowie, czynie i modlitwie w każdym z nas.