Ogłoszenia 04.11.2018

XXXI Niedziela zwykła

Bóg zapłać za przygotowanie i uświetnienie uroczystości odpustowych ku czci Wszystkich Świętych.W tym tygodniu, modlimy się za zmarłych i odczytujemy wypominki po każdej Mszy św.

czwartek o godz. 17.00 nabożeństwo i Msza św. w intencji zmarłych, których pogrzeb odbył się w naszej parafii w okresie : 1listopada 2017 do 31października 2018.

Pt. Rocznica poświęcenia Bazyliki na Lateranie.

Sb. Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Tego dnia o godz. 17.00 zapraszam na Mszę świętą dziękczynną z okazji 100- rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Podczas Mszy św. zostanie poświęcony Kielich – Wotum Jubileuszowe, oraz odprawimy procesje na cmentarz do Miejsca Pamięci. Bardzo proszę, by przynieść znicze. Dziękuję wszystkim Współorganizatorom tego wydarzenia za okazaną pomoc.

Fundatorów Wotum dziękczynnego, proszę o zgłoszenie do ks. proboszcza w celu odebrania pamiątkowego zdjęcia starego kościoła.

Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni do świętowania niedzieli.

W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę od godz.8.00.

Modlitwy za zmarłych

Poniedziałek – 5 XI 2018:

W kaplicy o godz. 16.00 Różaniec za zmarłych.

W kościele o godz. 17.00 Msza św. i modlitwy za zmarłych.

Wtorek – 6 XI 2018:

W kaplicy o godz. 16.00 Msza św. i modlitwy za zmarłych.

W kościele o godz. 17.00 Różaniec za zmarłych.

Środa – 7 XI 2018:

W kaplicy o godz. 16.00 Różaniec za zmarłych.

W kościele o godz. 17.00 Msza św. i modlitwy za zmarłych.

Czwartek – 8 XI 2018:

W kaplicy o godz. 16.00 Msza św. i modlitwy za zmarłych.

W kościele o godz. 17.00 Msza św. i modlitwy za zmarłych pożegnanych w minionym roku.