Ogłoszenia 07.02.2021

Ogłoszenia Duszpasterskie

V Niedziela zwykła

Kalendarz liturgiczny

 

Trwa  nabożeństwo 40 godzinne – pamiętajmy o rodzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu. 

 

ŚR. Św. Scholastyki, dziewicy.

CZW. NMP z Lourdes

 

W związku z obecną sytuacją /m.in z rezygnacją z tegorocznej kolędy/ uprzejmie proszę parafian o pomoc w utrzymaniu służby kościelnej. Jeśli ktoś zechce wspomóc ten fundusz, może złożyć ofiarę do wystawionej skarbony. Skarbona będzie opisana i wystawiona do 27 marca, czyli do soboty poprzedzającej niedzielę palmową. Bóg zapłać!  wszystkim wspierającym.

 

Informuję parafian, że w minionym tygodniu została przeprowadzona ekspertyza stanu technicznego dzwonów naszego kościoła. Na podstawie uzyskanych wyników  – największy dzwon został całkowicie wyłączony z użytku ze względu na poważne uszkodzenie zagrażające bezpieczeństwu. Ponadto stwierdzono konieczność wymiany serca w pozostałych dwóch dzwonach.  W przyszłości podczas naszych uroczystości będziemy korzystać z dzwonów elektronicznych. W stosunku do przedstawionego problemu na miarę możliwości zostaną podjęte odpowiednie działania.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.

 

 

W środę popielcową tj. 17.02, po Mszy św. o godz. 17.00 w kościele zebranie rodziców oraz kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych. 

 

 

Dziękuję za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę o godz. 8.00. 

 

 

Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej i książek  wystawionych na stoliku.

 

Konto:

Parafia Rzymskokatolicka 

Wszystkich Świętych 

34-122 WIEPRZ 

ul. Kościelna 15 

NIP 551 10 90 774 Konto nr: 40 8110 1010 2002 0200 0101 0001 

Bank Spółdzielczy Andrychów o/Wieprz 

 

 

Prosimy o bezwzględne dostosowanie się do zaostrzonych przepisów związanych z ochroną przed skutkami epidemii. Informujemy, że w kościele na nabożeństwach może przebywać 85 osób, a w kaplicy 35 osób.

 

 

 

W nowym tygodniu niech Was wszystkich Bóg błogosławi 

i strzeże…