Ogłoszenia 11.11.2018

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXXII Niedziela zwykła

Kalendarz liturgiczny

 

Pn. Św. Jozafata , biskupa i męczennika.

Wt. Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski.

Pt. Dzień modlitw do Bożego Miłosierdzia. Msza św., z koronką o godz. 17.00.

Po Mszy św. spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Sb. Świętej Elżbiety Węgierskiej.

 

Ndz. W najbliższą niedzielę sakrament Chrztu świętego będzie udzielany na Mszy świętej o godzinie 11.00. Spotkanie rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 16.00.  Kancelaria parafialna w piątek czynna w godz. 16.00 -16.45 i 18.15 -19.00.

 

Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii.

 

Pragnę podziękować wszystkim współorganizatorom i uczestnikom wczorajszej uroczystości za świadectwo wiary i umiłowania Ojczyzny. Niech Dobry Bóg udzieli nam obficie Swego Błogosławieństwa. Dziękuję także służbie kościelnej oraz paniom dekoratorkom za poświęcony czas i wykonaną pracę. Bóg zapłać.

 

Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej.

Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę od godz.8.00.