Ogłoszenia 13.01.2019

Niedziela Chrztu Pańskiego

Dziś o godz.16.15 w sali GOK-u, Grupa Modlitewna wraz z przyjaciółmi zaprasza na spektakl pt. Bożonarodzeniowe spotkania.

Czw. Św. Antoniego, opata.

Pt. Dzień modlitw do Miłosierdzia Bożego. Msza św. z koronką o godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie rodziców dzieci klas trzecich. Kancelaria parafialna będzie czynna w piątek w godz. 18.30 – 19.30.

Sb. Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

W najbliższą niedzielę sakrament Chrztu świętego będzie udzielany na Mszy świętej o godzinie 11.00. Spotkanie rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 18.30.

Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.

Dziękuję za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę o godz. 8.00.