Ogłoszenia 13.12.2020

III Niedziela Adwentu

PN.Św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

CZW. Rozpoczynamy drugą część okresu adwentu.

Nawiedzenie chorych z Najświętszym Sakramentem będzie miało miejsce 23.XII od godz.8.00.Należy  zgłaszać wszystkich chorych również z listy stałej.

W piątek 17.00 rozpoczynamy w naszej parafii spowiedź adwentową. Bardzo proszę o zapoznanie się z planem spowiedzi.

Bóg zapłać za ofiary przy nabywaniu świec Caritas, wsparcie dla dzieci z ubogich rodzin.

Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.

Dom Dziecka prosi nas o pomoc. W tym roku ze względów sanitarnych można ofiarować tylko rzeczy oryginalnie zapakowane: słodycze, przybory szkolne, nową odzież.

Kancelaria będzie czynna w środę po Mszy św. do godz. 18.30.

W najbliższą niedzielę sakrament Chrztu świętego będzie udzielany na Mszy świętej o godzinie 11.00. Ponownie w drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie rodziców i chrzestnych z obu terminów w środę o godz. 18.00.

Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii.

Grupa Modlitewna zaprasza na kiermasz dewocjonaliów świątecznych.

Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni na niedzielę. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę o godz. 8.00.

Wszystkich Świętych

34-122 WIEPRZ

Prosimy o bezwzględne dostosowanie się do zaostrzonych przepisów związanych z ochroną przed skutkami epidemii. Informujemy, że w kościele na nabożeństwach może przebywać 85 osób, a w kaplicy 35 osób.

W nowym tygodniu niech Was wszystkich Bóg błogosławi i strzeże…