Ogłoszenia 14.06.2020

Ogłoszenia Duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła

Kalendarz liturgiczny

 

Śr. Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

Pt. Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego.Tego dnia z racji uroczystości nie obowiązuje post.

Sb. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

 

W najbliższą niedzielę sakrament Chrztu świętego będzie udzielany na Mszy świętej o godzinie 11. Spotkanie rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 18.00. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii.

 

 

Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie naszego kościoła i na remont dachu świątyni.

 

 

Dziękuję bardzo za przygotowanie ołtarzy na procesję z okazji  Bożego Ciała, za zakupione kwiaty i poświęcony czas. Dziękujemy również rodzicom dzieci klas czwartych za przygotowanie kościoła i rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza, który zasili fundusz remontowy, oraz za okazaną troskę o naszą świątynię.

Wyrazy wdzięczności dla naszej orkiestry i druhów OSP za udzielone wsparcie.

Wszystkich ofiarodawców i zaangażowanych w to dzieło,polecam Bogu i wstawiennictwu naszych świętych patronów.Bóg zapłać.

 

 

 

 

W nowym tygodniu niech Was wszystkich Bóg błogosławi i strzeże…