Ogłoszenia 15.09.2019

XXIV Niedziela zwykła

Pn. Św. Korneliusza i Cypriana,męczenników.

Śr. Św. Stanisława Kostki – patrona Polski. Msze św. o godz. 6.30 i 19.00, w kaplicy o godz.18.00.

Pt. Św. Andrzeja i towarzyszy, męczenników.Dzień modlitw do Miłosierdzia Bożego, Msza św. o godz. 19.00.

Sb.Św. Mateusza, Ewangelisty.O godz. 11.00 Msza św. połączona Sakramentem Bierzmowania i wniesieniem relikwii św. Jana Pawła II. Uroczystością będzie przewodniczył ks. kardynał Stanisław Dziwisz. Na tę uroczystość zapraszam wszystkich parafian.

Próby  kandydatów do Sakramentu bierzmowania: Środa, Czwartek iPiątek o godz.19.30.Sakrament pokuty przed sakramentem bierzmowania w piątek o godz.17.00.

Kancelaria będzie czynna w środę w godz. 17.30- 18.30.

Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 Rodzin, w sobotę o godz. 8.00.