Ogłoszenia 18.12.2022

IV Niedziela Adwentu

Dziś o g. 14.00 w Sali GOK-u przedstawienie pt. Idź do Betlejem. Serdecznie zapraszamy.

SB. – Wigilia Bożego Narodzenia. Roraty o godz.6.30.

W Wigilię – zachowajmy chrześcijańskie tradycje związane z tym szczególnym dniem, które przekazali nam nasi ojcowie. Kierujmy się życzliwością i przebaczeniem. O godz.24.00 Pasterka, z prośbą o opiekę Zbawiciela nad naszą parafii. Składka z tej Mszy świętej, jak co roku, przeznaczona jest na Dom Matki i Dziecka prowadzony przez naszą diecezję.

NDZ. Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. jak w każdą niedzielę.

PN. Świętego Szczepana, męczennika. Tego dnia obrzęd poświęcenia owsa, zaś składka przeznaczona jest na KUL i Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła i przy zakupie świec na stół wigilijny, oraz za dary dla dzieci z Domu Dziecka.

Nawiedzenia chorych z Najświętszym Sakramentem:poniedziałek 19 XII, oraz środa 21 XII. Rozpoczynamy od g. 8.00.

Przed nami kolejne dni spowiedzi adwentowej. Bardzo proszę o zapoznanie się z planem spowiedzi i odpowiedzialne podejście do tej sprawy.

Kancelaria będzie czynna w:

poniedziałek i środęw g.16.00- 16.50.

Grupa Modlitewna z rodzicami zaprasza na kiermasz dewocjonaliów świątecznych.

Dziękując za przygotowanie naszego kościoła do świętowania dzisiejszej niedzieli, prosimy o pomoc kolejne 8 rodzin, 23.12 po spowiedzi ok. g.19.00.

Po świętach rozpoczynamy wizytę duszpasterską.

Moi drodzy zdajemy sobie sprawę, że niektórzy obawiają się  wizyty, być może ze względów sanitarnych lub z innych powodów. Dlatego przyjmujemy zasadę, że nie narzucając się nikomu, wchodzimy tylko tam, gdzie nas zapraszają gospodarze.

Plan na najbliższe dni jest umieszczony w gablotce.

Od jutra można odbierać terminy Mszy św. na rok2023. Warunkiem odbioru jest oddanie kartki z otrzymanym numerem.

Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych

34-122 WIEPRZ, ul. Kościelna 15

tel. +48668349596

e-mail: omnessancti2020@gmail.com