Ogłoszenia 2.02.2020

Ogłoszenia Duszpasterskie

IV Niedziela zwykła

Kalendarz liturgiczny

 

Pn. Św. Błażeja, biskupa i męczennika.

Śr. Św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

Czw. Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca: W czwartek w kaplicy spowiedź od 15.30, o godz.16.00 Msza św. W kościele spowiedź od 16.30, o godz.17.00 Msza św.  W piątek w kaplicy spowiedź od 15.00, o godz.16.00 Msza św. W kościele spowiedź od 16.00, o godz.17.00 Msza św.  Nawiedzenie chorych z Najświętszym Sakramentem przez księdza proboszcza od godz.8.00.

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską – Kolędę. Dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie, gościnność, dobre słowo i bardzo miłą atmosferę. Dziękujemy za złożone ofiary, będące wsparciem dla Kościoła diecezjalnego, naszej parafii, oraz służące utrzymaniu kapłanów.

Prosimy o przyjęcie równie głębokich słów wdzięczności ze strony pana Organisty oraz Służby Liturgicznej za pomoc i okazane przyjazne przyjęcie. Bóg zapłać. Każdy z kapłanów w okresie Wielkiego Postu odprawi Mszę świętą w intencji wiernych, których nawiedził z kolędą w tym roku.

Za tydzień rozpoczynamy  nabożeństwo 40 godzinne – pamiętajmy o rodzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Informujemy, że rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w piątą niedzielę Wielkiego Postu.

 

 

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.

Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej.

 

 

Dziękuję za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę o godz. 8.00.