Ogłoszenia 20.01.2019

Ogłoszenia Duszpasterskie

II Niedziela zwykła

Kalendarz liturgiczny

 

Pn. Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

Czw. Św. Franciszka Salezego, bp i doktora Kościoła.

Pt. Św.  Nawrócenia Św. Pawła, apostoła.

Sb.Św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów

Kancelaria parafialna będzie czynna w sobotę po Mszy świętej

do godz. 8.00.

 

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.

 

 

W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Hospicjum Domowego Królowej Apostołów w Andrychowie.Działa ono na terenie dekanatu andrychowskiego od 2012 roku i obejmuje opieką domową ludzi ciężko chorych, szczególnie na nowotwory. W tym roku zbierane są fundusze na zakup koncentratorów tlenu. To sprzęt specjalistyczny bardzo potrzebny w opiece hospicyjnej, bo wielu chorych ma problemy z oddychaniem. Koszt jednego koncentratora to ponad 2500 zł.Dzięki szybkiemu i bezpłatnemu dostępowi do tego sprzętu, chory może przeżyć ostatnie dni spokojnie, będąc w domu wśród bliskich. Bóg zapłać za okazaną pomoc.

 

Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej.

 

 

 

Dziękuję za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę o godz. 8.00.