Ogłoszenia 23.12.2018

IV Niedziela Adwentu

Dziś, o godz.16.15 w sali GOK, Grupa Modlitewna wraz z przyjaciółmi zaprasza na refleksje adwentową pt. Bożonarodzeniowe spotkania.

Pn. Ostatnie roraty o godz.6.30. W Wigilię– zachowajmy chrześcijańskie tradycje związane z tym szczególnym dniem, które przekazali nam nasi ojcowie. Otoczmy sercem osoby samotne, traktując bliźnich z życzliwością i przebaczeniem. O godz.24.00 Pasterka, na którą zapraszam służbę liturgiczną, orkiestrę i wszystkich wiernych. Składka z tej Mszy świętej, jak co roku, przeznaczona jest na Dom Matki i Dziecka prowadzony przez naszą diecezję.

Wt. Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte jak w każdą niedzielę.

Śr. Św. Szczepana, męczennika. Tego dnia obrzęd poświęcenia owsa, zaś składka przeznaczona jest na KUL i Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

Czw. św. Jana Ewangelisty

Pt. św. Młodzianków

NDZ.Uroczystość św. Rodziny.

W kalendarium naszego przeżywania czasu Bożego Narodzenia w tym roku wpisują się:

6 I 2019 o godz. 10.00 – Pochód Trzech Króli.

12 I 2019 o godz. 17.00 – Opłatek Parafialny.

Jest to spotkanie świąteczne, które organizują struktury parafialne, skierowane do wszystkich parafian. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, istnieje potrzeba zapisów, prowadzonych do  6 stycznia. Miejsca zapisów i pozostałe informacje umieszczone są na plakatach.

13 I 2019 o godz. 16.15 -Spektakl pt.  Bożonarodzeniowe spotkania.

Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła, i przy zakupie  świec na stół wigilijny.

Serdeczne Bóg zapłać za wysprzątanie naszej świątyni, oraz za złożone ofiary.

W tym tygodniu prosimy kolejne 8 Rodzin, w sobotę o godz. 8.00.