Ogłoszenia 24.05.2020

Ogłoszenia Duszpasterskie

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Kalendarz liturgiczny

Wt.Św. Filipa Nereusza, kapłana.

Pt. Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

Sb. Św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika.

NDZ. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W minionych dniach pożegnaliśmy w naszej wspólnocie:

+Marię Ogiegło,

+Genowefę Ogiegło,

+Marię Mironowicz,

+Józefa Madeję.

Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Niech odpoczywa ją w pokoju.Rodziny  zmarłych, składają wyrazy serdecznego podziękowania, za modlitwy, duchową obecność i życzliwość. Szczególną zaś wdzięczność  za zamówione Msze św. w intencji ich zmarłych. Bóg zapłać.

Konto:

Parafia Rzymskokatolicka

Wszystkich Świętych

34-122 WIEPRZ

ul.Kościelna 15

NIP 551 10 90 774 Konto nr: 40 8110 1010 2002 0200 0101 0001

Bank Spółdzielczy Andrychów o/Wieprz

 

Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie naszego kościoła i na remont dachu świątyni.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia obchodów setnej rocznicy urodzin św. Jan Pawła II w naszej parafii. Dziękuję za włożony trud, ofiarowane kwiaty i wykonaną pracę. Niech dobry Bóg za wstawiennictwem św.Papieża wynagrodzi swoimi łaskami. Dziękuje również  wszystkim którzy udekorowali domy na tę okazję.

W nowym tygodniu niech Was wszystkich Bóg błogosławi i strzeże…