Ogłoszenia 24.11.2019

Ogłoszenia Duszpasterskie

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Kalendarz liturgiczny

Pt. O godz. 18.00 zebranie Dwójek opłatkowych.

SB. Św. Andrzeja Apostoła.

Ndz. Pierwsza niedziela Adwentu  –  rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.

Adwent o czas skupienia, modlitwy i dzieł miłosierdzia, które mają nas przygotować do nowego odkrycia w naszej życiu tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.Podczas każdej Mszy św. poświęcenie opłatków.  Rozpoczynamy rozprowadzanie świeć na stół wigilijny, z których dochód przeznaczony jest na pomoc dzieciom z ubogich rodzin. Koszt wytworzenia świecy wynosi 3zł 80 gr.

 

Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie kościoła.

 

W niedzielę zapraszam wszystkich parafian na koncert z okazji wspomnienia św. Cecylii. W tym dniu nasz p. Organista świętuje 25 lecie pracy w naszej parafii. Jubilata polecam waszym życzliwym modlitwom.

 

 

 

Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej.

 

 

 

 

 

Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni na niedzielę. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę o godz. 8.00.