Ogłoszenia 25.10.2020

XXX Niedziela zwykła

ŚR. Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

NDZ. Uroczystość Wszystkich Świętych.Msze św. jak każdą niedzielę. O godz. 14.00 – nieszpory, modlitwy za zmarłych i Msza św.

Przypominamy, że w tym roku nie będzie procesji w Uroczystość Wszystkich Świętych, a Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego.

Do sakramentu pokuty można przystąpić każdego dnia przed Mszą św.

W kancelarii i zakrystii przyjmujemy wypominki za zmarłych.

Nie przyjmujemy w tej chwili rezerwacji intencji na rok 2021!!!

Dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła do świętowania dzisiejszej niedzieli, oraz bardzo prosimy kolejne 8 rodzin o pomoc w najbliższą sobotę o godz. 8.00.

Wszystkich Świętych

34-122 WIEPRZ

Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie naszego kościoła.

Prosimy o bezwzględne dostosowanie się do zaostrzonych przepisów związanych z ochroną przed skutkami epidemii /chodzi o obowiązkowe maseczki, odstęp, dezynfekcję przy wejściu do kościoła i po spowiedzi, liczbę wiernych w kościele i nie gromadzenie się przed kościołem w czasie nabożeństw/.

nowym tygodniu niech Was wszystkich Bóg błogosławi

i strzeże…