Ogłoszenia 27.01.2019

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela zwykła

Kalendarz liturgiczny

Pn. Św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła.

Czw. Św. Jana Bosko, kapłana.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca: W kaplicy spowiedź od 15.00, o godz.16.00 Msza św. W kościele spowiedź od 16.00, o godz.17.00 Msza św.  Nawiedzenie chorych z Najświętszym Sakramentem od godz.8.00.

 

Sb. Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte w kościele o godz.  6.30, 9.30, 17.00; w kaplicy o godz. 8.15 i 16.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na wsparcie sióstr i braci w klasztorach kontemplacyjnych.

 

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską – Kolędę. Dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie, gościnność, dobre słowo i bardzo miłą atmosferę. Dziękujemy za złożone ofiary, będące wsparciem dla Kościoła diecezjalnego, naszej parafii, oraz służące utrzymaniu kapłanów.

Prosimy o przyjęcie równie głębokich słów wdzięczności ze strony pana Organisty oraz Służby Liturgicznej za pomoc i okazane przyjazne przyjęcie. Bóg zapłać.

Każdy z kapłanów w okresie Wielkiego Postu odprawi Mszę świętą w intencji wiernych, których nawiedził z kolędą w tym roku.

 

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.

Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej.

 

 

 

 

Dziękuję za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w piątek o godz. 8.00.