Ogłoszenia 27.11.2022

I Niedziela Adwentu

Rozpoczynamy Adwent, czas modlitwy i dzieł miłosierdzia. Zapraszamy na Roraty: w kościele: PN, ŚR, PT o godz. 17.00;    WT, CZ, SB o godz.  6.30. W kaplicy WT, CZ o godz. 17.00. W SB o godz. 8.15. Wyjątkiem są dni: I czwartku, piątku, soboty i świąteczne. Szczególne zaproszenie kieruje do rodziców i dzieci szkolnych.

Dziś po Mszy św. o g. 15.00 – koncert ku czci św. Cecylii. Gościem wieczoru będzie Zespół Muzyki Dawnej im. Gaspara Castiglioniego.

ŚR. Św. Andrzeja, Apostoła

SB. Św. Franciszka Ksawerego.

SB. O godz. 11.00  Msza św. w intencji wszystkich górników, górników emerytów, oraz ich rodzin z racji wspomnienia św. Barbary.

NDZ.Dzień modlitw w intencji katolików na wschodzie. Na ten cel również składka do puszek. Bóg zapłać za okazaną pomoc.

W tym tygodniu:

Pierwszy czwartek

W kaplicy o godz. 16.00 Roraty.

W kościele o godz.17.00 Roraty.

Pierwszy piątek

W kaplicy o godz. 16.00 Roraty.

W kościele o godz. 17.00 Roraty.

Spowiedź 30 min przed Mszą św.

Pierwsza sobota

Msze św. w kościele o godz.7.00, zaś w kaplicy o godz. 9.00.Następnie spotkania z członkami Róż.

Nawiedzenie chorych z Najświętszym Sakramentem będzie miało miejsce w okresie przedświątecznym. Termin zostanie podany później. Można już zgłaszać chorych.

Rozkład spowiedzi adwentowej w naszej parafii, która będzie się odbywać w dniach 17-23 XII,będzie omówiony w późniejszym terminie.

Bóg zapłać za ofiary przy nabywaniu świec Caritas, będące formą wsparcia dla dzieci z ubogich rodzin. Cena wyprodukowania świecy wynosi 7zł.

Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.

Od drugiej niedzieli adwentu Grupa Modlitewna zaprasza na kiermasz dewocjonaliów świątecznych.

Bardzo proszę na miarę, możliwości, w najbliższym czasie o usunięcie z grobów zwiędłych kwiatów i złożenie ich do boksów, gdyż pragniemy zorganizować ich wywiezienie. Uprzejmie proszę o zrozumienie i pomoc.

Już dziś zapraszamy w zbliżającym się okresie Bożego Narodzenia na: Orszak Trzech Króli  –  6 stycznia, oraz na Opłatek parafialny 14 stycznia.

Dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła do świętowania dzisiejszej niedzieli oraz bardzo prosimy kolejne 8 rodzin o pomoc w najbliższą sobotę o godz. 8.00.

Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych

34-122 WIEPRZ, ul. Kościelna 15