Ogłoszenia 29.09.2019

XXVI Niedziela zwykła

Pn. Św. Hieronima kapłana i doktora Kościoła

Wt.Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

Śr. Wspomnienie  Św. Aniołów Stróżów.

Pt. Wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu.

Sb. Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

Pierwszy czwartek:

W kaplicy spowiedź od 16.30, o godz.17.00 Msza św. W kościele spowiedź od 17.00, następnie o 18.00 Msza św.

Pierwszy piątek:

W kaplicy spowiedź od 16.00, o godz.17.00 Msza św. W kościele spowiedź od 6.30, o godz.7.00 Msza św. , po południu spowiedź od 17.00, następnie o 18.00 Msza św. Naszych chorych nawiedzimy  z  Najświętszym Sakramentem w piątek od godz. 8.00.

Kancelaria w tym tygodniu jest nieczynna.

Pierwsza sobota:

Msze św. w kościele o godz. 7.00,  w kaplicy o godz.9.00. Po Mszy św. spotkania  z Różami.

Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I komunii św. ze szkoły nr 1 gromadzą się w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 w kościele, zaś ze szkoły nr 2 o godz. 12.15 w kaplicy. Dzieci tego dnia otrzymują różańce.

Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W sobotę Różaniec w ramach Mszy św. porannej, zaś w pierwszy czwartek i piątek – 20 minut przed Mszą św. wieczorną.

Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni do świętowania niedzieli.

W tym tygodniu prosimy kolejne 8 Rodzin, w sobotę o godz. 8.00.