Ogłoszenia 30.05.2021

Uroczystość Najświętszej Trójcy

PN. Święto Nawiedzenia NMP

WT. Św. Justyna, męczennika

Czw. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze święte o godz. 7.00, 9.30, 16.00. W kaplicy o godz.8.15. Jeśli dopisze pogoda, po Mszy św. o godz. 9.30, procesja do czterech ołtarzy. Bardzo proszę o pomoc w udekorowaniu tradycyjnej trasy. Dzieci klas IV obchodzą rocznicę pierwszej komunii św. Rodziców dzieci bardzo proszę, by przygotowali świątynię na ten dzień.Z sakramentu pokuty przed Uroczystością Bożego Ciała można skorzystać przed każdą Mszą św., w razie potrzeby także po Mszy św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nawiedzenie chorych w piątek od g.8.00. Do środy przyjmujemy zgłoszenia chorych.

Spotkanie kandydatów do Sakramentu bierzmowania ze szkoły średniej  we wtorek po Mszy św. wieczornej.

Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej i książek  wystawionych na stoliku. W zakrystii są do nabycia flagi narodowe, maryjne i papieskie.

Dziękuję wiernym którzy przygotowali świątynię do dzisiejszej niedzieli.

Wszystkich Świętych

34-122 WIEPRZ

Prosimy o bezwzględne dostosowanie się do zaostrzonych przepisów związanych z ochroną przed skutkami epidemii. Informujemy, że w kościele na nabożeństwach może przebywać 85 osób, a w kaplicy 35 osób.

W nowym tygodniu niech Was wszystkich Bóg błogosławi i strzeże…