Ogłoszenia 5.05.2019

III Niedziela Wielkanocna

Pn. Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

Śr. Uroczystość św. Stanisława bp i męcz, patrona Polski. Msze św. o godz. 6.30 i 19.00 , oraz o godz.18.00 w kaplicy.

Ndz.Uroczystość pierwszej komunii świętej. Dzieci gromadzą się przed kościołem o godz. 10.30, o 10.45 rozpoczynamy procesję, zaś o 11.00 Mszę świętą.

Bardzo prosimy parafian, aby tego dnia skorzystali z uczestnictwa na Mszy świętej o innej godzinie, a Mszę świętą o godz.11.00 pozostawili rodzinom dzieci pierwszokomunijnych. Ławki w przedzie kościoła są zarezerwowane dla rodziców dzieci komunijnych.

Pozostałe Msze święte tego dnia: 7.00, 9.30, 16.00. W Kaplicy o godz. 8.15, 15.00. Sakrament pokuty dla dzieci: SOBOTA: godz. 9.00.

Dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej polecamy modlitwom całej parafii.

W ubiegłym tygodniu naszą parafię nawiedzili pielgrzymi zdążający do sanktuarium w Łagiewnikach. Wszystkim organizacjom naszej parafii i tym którzy dołączyli do pracujących,  składam podziękowanie za poświęcony czas i okazaną pomoc. Dziękuję również  darczyńcom  i sponsorom. Ksiądz Biskup Ordynariusz, skierował w tej sprawie na moje ręce pismo z wyrazami podziękowania dla całej parafii.  Bóg zapłać wszystkim.

Zapraszamy wszystkie rodziny na nabożeństwa majowe  sprawowane o godz. 19.00 w kościele i o godz. 18.00 w kaplicy. W sobotę nabożeństwa będą sprawowane po Mszach św. porannych.

Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej

Dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła do świętowania niedzieli. W tym tygodniu świątynie przygotowują rodzice dzieci komunijnych.