Ogłoszenia 6.06.2021

X Niedziela Zwykła

PN.Błogosławionego Michała Tomaszka, męczennika.

WT. Św. Jadwigi, królowej.

PT. Uroczystość NSPJ. Tego dnia nie obowiązuje post.W tym dniu zostanie ponowione poświęcenie Narodu polskiego  Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Akt poświęcenia zostanie złożony w każdej Parafii w Polsce.  Od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz.19.00 Msza święta, akt poświęcenia i uroczysta procesja wokół kościoła.

SB. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

Próba młodzieży przed sakramentem bierzmowania w piątek po Mszy św. wieczornej.

Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej i książek  wystawionych na stoliku. W zakrystii są do nabycia flagi narodowe, maryjne i papieskie.

Dziękuję rodzicom dzieci klas IV, którzy przygotowali w tym tygodniu kościół do uroczystości. W najbliższą sobotę troskę o świątynie powierzamy rodzicom kandydatów do bierzmowania.

Wszystkich Świętych

34-122 WIEPRZ

Prosimy o dostosowanie się do przepisów związanych z ochroną przed skutkami epidemii. Informujemy, że w kościele na nabożeństwach może przebywać 85 osób, a w kaplicy 35 osób.

W nowym tygodniu niech Was wszystkich Bóg błogosławi i strzeże…