Ogłoszenia 7.04.2019

Dziś rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne – serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy i praktyk religijnych przygotowujących nas do przeżywania Świąt Paschalnych. W środę składka na potrzeby rekolekcji. Bóg zapłać.

Pt. Eucharystia dla starszych parafian z Sakramentem Chorych.  W kościele o godz.8.00, w kaplicy o godz. 9.00.

Niedziela Męki Pańskiej – Palmowa. O godz. 11.00 poświęcenie palm i procesja. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz.15.00.

Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii.

Sakrament Chrztu świętego będzie udzielany na Mszy świętej o godzinie 11.00 w Poniedziałek Wielkanocny. Spotkanie rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 18.00.

Naszych chorych nawiedzimy z Najświętszym Sakramentem w Wielkim Tygodniu. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii chorych do przyszłej niedzieli włącznie.

Dzieci i młodzież naszej parafii rozprowadzająpalmy, oraz możemy  nabyć tradycyjnego – pieczonego z ciasta Baranka wielkanocnego – dochód z akcji jest wsparciem dla Grup parafialnych działających w parafii. Za wszelką pomoc Bóg zapłać.

Dziękuję za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę o godz. 8.00.