Ogłoszenia 8.03.2020

II Niedziela Wielkiego Postu

PT:W kaplicy o godz. 16.00 Droga krzyżowa. W kościele Droga krzyżowao godz. 17.00.

Bóg zapłać za ofiary wspierające polskich misjonarzy pracujących wśród dzieci Afryki.

Ndz.W najbliższą niedzielę sakrament Chrztu świętego będzie udzielany na Mszy świętej o godzinie 11. Spotkanie rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 18.00. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na zakup materiałów związanych z remontem dachu naszej świątyni.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz.15.00, następnie Msza św.

W ramach akcji Caritasu, rozprowadzamy Paschaliki na stół wielkanocny. To nasz czyn miłosierdzia wobec ubogich dzieci.Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Dziękuję za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę o godz. 8.00.