Ogłoszenia 9.12.2018

II Niedziela Adwentu

Czw. Św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

Pt. Św. Jana od Krzyża doktora Kościoła.

Bóg zapłać ofiary złożone przy nabywaniu świec na stół wigilijny i na ogrzewanie naszego kościoła.

Zapraszamy wszystkich na Msze święte roratnie, nasze modlitewne przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia .

W najbliższą niedzielę sakrament Chrztu świętego będzie udzielany na Mszy świętej o godzinie 11.00. Ponownie w drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie rodziców i chrzestnych z obu terminów w piątek o godz. 18.15.
Kancelaria parafialna będzie czynna w godz.16.00-16.45 i od 18.00 -18.30.
Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii.

Terminy Mszy świętych w roku 2019 można odbierać u p. Kościelnego. Przy odbiorze należy oddać numer otrzymany przy składaniu propozycji terminów.

Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni na niedzielę. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę o godz. 8.00.