Ogłoszenia 19.06.2022

XII Niedziela zwykła

WT. Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

Czw.Św. Narodzenia św. Jana Chrzciciela.W ostatni dzień Oktawy Bożego Ciała- poświęcenie wianków.

PT. Uroczystość NSPJ. Msze św. o godz. 6.30i 19.00, w kaplicy o g.18.00. Po Mszy św. wieczornej – procesja dziękczynna.

SB. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

Dziękuję wszystkim którzy swą pracą i służbą sprawili, że Uroczystości Bożego Ciała, mogły być godnie i pięknie przeżyte w naszej parafii.Dziękuje orkiestrze, Druhom z Ochotniczej Straży pożarnej, wszystkim budującym ołtarze, troszczącym się o nagłośnienie i porządek podczas procesji. Rodzicom, którzy przygotowali świątynię, oraz tym którzy zaangażowali swe dzieci w liturgię. Wszystkim Grupom parafialnym. Dzięki takiej postawie – po czasie ograniczeń – mogliśmy powrócić do naszych tradycji. Niech Bóg wszystkim Wam obficie wynagrodzi.

Bóg zapłać.

Zapraszam do udziału w Oktawie Uroczystości Bożego Ciała.

W najbliższym tygodniu kończy się rok szkolny, zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców na Msze św. dziękczynną według ustalonego porządku.

Bardzo proszę kolejne 8 rodzin o pomoc w przygotowaniu kościoła do świętowania najbliższej niedzieli.

Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych

34-122 WIEPRZ, ul. Kościelna 15

tel. +48668349596

e-mail: omnessancti2020@gmail.com