Ogłoszenia 01.11.2020

XXXI Niedziela zwykła

Dziś Msze św. są sprawowane według porządku niedzielnego.

W kancelarii i zakrystii przyjmujemy wypominki za zmarłych.

Nie przyjmujemy w tej chwili rezerwacji intencji na rok 2021!!!

PN. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Msze święte w kościele o godz.  6.30, 9.30 i 17.00; w kaplicy o godz. 8.15 i 16.00.

ŚR. Św. Karola Boromeusza.

Nabożeństwo i Msza św. w intencji zmarłych, których pogrzeb odbył się w naszej parafii w minionym roku, będzie w późniejszym terminie.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Bardzo proszę by sakramentu pokuty skorzystać w ciągu tygodnia, przed mszami świętymi, gdyż nie będzie spowiedzi pierwszopiątkowej.

Ze względu na ograniczenia spowodowane epidemią nie będzie też nawiedzenia chorych z  Najświętszym Sakramentem. W sobotę Msze św. o godz. 7.00 w kościele i o godz. 9.00 w kaplicy.

Msze św. od jutra będą sprawowane według porządki zimowego, tzn. w kościele o g.17.00, zaś w kaplicy o g. 16.00.

Warunki zyskania odpustu za zmarłych:

Od południa w dniu Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny: nawiedzenie kościoła, odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga, modlitwa w intencjach Ojca Świętego, stan łaski uświęcającej i brak przywiązania do grzechu. W dniach od 1 – 30. XI.  Te same warunki oraz nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych. Odpusty można zyskać i ofiarować za zmarłych danego dnia tylko jeden raz.

Dziękujemy za przygotowanie naszego kościoła do świętowania dzisiejszej niedzieli, oraz bardzo prosimy kolejne 8 rodzin o pomoc w najbliższą sobotę o godz. 8.00.

Wszystkich Świętych

34-122 WIEPRZ

Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie naszego kościoła.

Prosimy o bezwzględne dostosowanie się do zaostrzonych przepisów związanych z ochroną przed skutkami epidemii /chodzi o obowiązkowe maseczki, odstęp, dezynfekcję przy wejściu do kościoła i po spowiedzi, liczbę wiernych w kościele i nie gromadzenie się przed kościołem w czasie nabożeństw/.

nowym tygodniu niech Was wszystkich Bóg błogosławi

i strzeże…