Ogłoszenia 10.11.2019

XXXII Niedziela zwykła

Pn. Św. Marcina z Tours, biskupa. O godz.17.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

Wt. Św. Jozafata, biskupa i męczennika

Sr.Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski.

Czw. Św. Elżbiety Węgierskiej.

Pt. Dzień modlitw do Bożego Miłosierdzia. Msza św., z koronką o godz. 17.00.

Po Mszy św. spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Kancelaria będzie tego dnia czynna w godz. 16.00-17.00 i od 17.45-18.30.

Ndz.W najbliższą niedzielę sakrament Chrztu świętego będzie udzielany na Mszy świętej o godzinie 11.00. Spotkanie rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 17.00.

Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii.  Ostatnio odnowiono ogrodzenie przy kapliczce Matki Bożej przed kościołem. Najbliższe prace to montaż barierki przy wejściach na cmentarz, wymiana reflektorów w prezbiterium i  przy figurze św. Jana Pawła II oraz przygotowanie dokumentacji potrzebnej do remontu dachu naszej świątyni.

Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni do świętowania niedzieli.

W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę od godz.8.00.