Ogłoszenia 13.10.2019

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXVIII Niedziela zwykła

Kalendarz liturgiczny

 

Ndz.Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj z racji Dnia Papieskiego.

 

  1. Św. Teresy z Avila, doktora Kościoła.

ŚR. Św. Jadwigi Śląskiej.

  1. Św. Ignacego Antiocheńskiego.
  2. Św. Łukasza ewangelisty.

 

W środę po Mszy św. wieczornej, spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I komunii św.

 

W kancelarii i zakrystii przyjmujemy wypominki za zmarłych.Przy wypominkach rocznych proszę wpisać godzinę odczytania.

W najbliższą niedzielę sakrament Chrztu świętego będzie udzielany na Mszy świętej o godzinie 11.00. Spotkanie rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 18.15.  Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace remontowe w naszej parafii.

 

Dnia 17 10.2019 r tj. czwartek, parafia organizuje pielgrzymkę szlakiem  świętych Pańskich. Dziś ostatni dzień zapisów które prowadzimy w zakrystii.

 

W piątek 18.10 br. od godz. 15.45 zapraszam do kancelarii osoby pragnące zarezerwować termin intencji mszalnych w roku 2020.  Koniecznym warunkiem przyjęcia rezerwacji jest kartka, na której umieszczamy nazwisko zamawiającego, dokładny adres oraz propozycje terminów, można także telefon kontaktowy. Nie podajemy treści intencji. (To dopiero na dwa tygodnie przed terminem). Zgłoszenie to oddajemy w kancelarii, otrzymując potwierdzenie. O odbiorze terminów zostaną parafianie poinformowani w terminie późniejszym. Bardzo proszę, aby pod żadnym pozorem nie składać rezerwacji przed wyznaczonym terminem, wcześniej intencji nie przyjmujemy.

 

 

Zachęcamy parafian do czytania prasy katolickiej.

 

 

 

 

Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni do świętowania niedzieli.

W tym tygodniu prosimy kolejne 8 Rodzin, w sobotę o godz. 8.00.