Ogłoszenia 25.11.2018

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Pt. Św. Andrzeja Apostoła. Tego dnia zebranie Dwójek opłatkowych o godz. 18.00. Na godz. 16.30 zapraszam dzierżawców pól plebańskich.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca:
Pierwsza sobota
Msze św. w kościele o godz. 7.00, w kaplicy o godz. 9.00. Następnie spotkania z Różami.

Ndz. Pierwsza niedziela Adwentu – rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Adwent o czas skupienia, modlitwy i dzieł miłosierdzia, które maja nas przygotować do nowego odkrycia w naszej życiu tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.
W niedzielę zapraszam wszystkich parafian na koncert pieśni i tańca w wykonaniu Zespołu Estrada Regionalna Równica. Koncert odbędzie się o godz.16.00, w hali sportowej Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr. 1 im. Jana Pawła II. Po koncercie będzie możliwość nabycia płyt zespołu. Wejściówki na koncert można odebrać u ks. proboszcza.

Od najbliższej niedzieli rozpoczynamy rozprowadzanie świeć na stół wigilijny, z których dochód przeznaczony jest na pomoc dzieciom z ubogich rodzin. Koszt wytworzenia świecy wynosi 3zł 80 gr.
Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie kościoła.

Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni na niedzielę. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę o godz. 8.00.