Ogłoszenia 28.01.2024

IV Niedziela zwykła

W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską – kolędę. Bardzo dziękujemy za gościnność, okazaną  życzliwość i niezwykle ciepłe przyjęcie w Waszych domach. Kapłani, P. Organista i Służba liturgiczna – dziękują za otrzymane wsparcie materialne, które posłuży także naszej parafii i Kościołowi diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Bóg zapłać!

Niech pasterskie błogosławieństwo ubogaci wszystkie rodziny i sprawi, że obecny rok będzie pełen wszelkich potrzebnych Bożych łask. Każdy z kapłanów w okresie Wielkiego Postu odprawi Mszę św. w intencji rodzin, które odwiedził podczas kolędy.

ŚR. Św. Jana Bosko.

PT. Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o g. 6.30, 9.30 i 18.00. W kaplicy o g. 8.15, 17.00. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św. Składka w tym dniu przeznaczona jest na wsparcie sióstr i braci w klasztorach kontemplacyjnych.

SB. Św. Błażeja. W tym dniu błogosławieństwo za wstawiennictwem św. męczennika.

W tym tygodniu:

W pierwszy czwartek: W kaplicy spowiedź od 16.30, o godz.17.00 Msza św. W kościele spowiedź od 17.30, o godz.18.00 Msza św.  Termin nawiedzenia chorych z Najświętszym Sakramentem

Ze względu na święto Ofiarowania Pańskiego –

sobota 3 lutego od g. 10.00.

W pierwszą sobotę: Msze św. o godz.  7.00 w kościele i o g. 9.00 w kaplicy. Następnie spotkania z Różami.

Dziś rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Zapraszamy do rodzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.

Hospicjum Domowe Królowej Apostołów w Andrychowie prosi o wsparcie. Ktokolwiek chciałby wesprzeć działania Hospicjum może to uczynić składając ofiarę do puszki w najbliższą niedzielę.

Dziękując za przygotowanie naszego kościoła do świętowania dzisiejszej niedzieli, bardzo proszę o pomoc kolejne 8 rodzin, w sobotę godzina do ustalenia z p. Kościelnym.

Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych

34-122 WIEPRZ, ul. Kościelna 15