Ogłoszenia 28.04.2019

II Niedziela Wielkanocna

Pn. św. Katarzyny Sieneńskiej.

Wt. Św. Wojciecha, patrona Polski. Msze św. o godz. 6.30i 19.00. W kaplicy o godz.18.00

Śr. św. Józefa Robotnika. Tego dnia do naszej parafii dociera pielgrzymka zmierzająca do Łagiewnik.

Czw. św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła.

Pt.Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak każdą niedzielę.

Czcząc Królową Polski, pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej na znak naszego przywiązania do Ojczyzny i naszej Królowej. W tym dniu nie obowiązuje post oraz wstrzemięźliwość od pokarmów  mięsnych.

Sb. św. Floriana , męczennika. Polecajmy w modlitwie naszych strażaków.

Pierwszy czwartek:

W kaplicy spowiedź od 17.00, o godz.18.00 Msza św. W kościele spowiedź od 18.00, następnie o 19.00 Msza św. Naszych chorych nawiedzimy  z  Najświętszym Sakramentem w pierwszy piątek czerwca.

Kancelaria w tym tygodniu jest czynna w czwartek po Mszy św. wieczornej do g.20.00.

Pierwsza sobota:

Msze św. w kościele o godz. 7.00,  w kaplicy o godz.9.00. Po Mszy św. spotkania  z Różami.

Ndz.  Wspieramy radio diecezjalne Anioł Beskidów. Bóg zapłać za okazaną pomoc.

Zachęcamy parafian do  czytania prasy katolickiej

Dziękujemy za przygotowanie świątyni do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 Rodzin, w sobotę o godz. 8.00.