Ogłoszenia 3.03.2024

III Niedziela Wielkiego Postu

PN.Św. Kazimierza, królewicza

PT.Droga Krzyżowa w kaplicy o g. 16.30 i Msza św

Droga Krzyżowa w kościele o g. 17.30 i Msza św.

NDZ.Gorzkie żale o godz.15.00. Po nabożeństwie Msza św.

Ogłaszamy konkurs na największą oraz na najpiękniejszą palmę. Regulamin konkursu będzie umieszczony w gablotce.

Z okazji Jubileuszu 125 rocznicy konsekracji naszego kościoła ogłaszamy również konkurs na najpiękniejszy album o patronach naszej parafii. Szczegóły zostaną podane niebawem.

Dzieci i młodzież naszej parafii zapraszająod przyszłej niedzieli na kiermasz świąteczny

Przypominamy

Nawiedzenie chorych z Najświętszym Sakramentem:

Ks.proboszcz– 25. 03 tj. poniedziałek od g. 8.00.

Ks. wikariusz -27. 03 tj. środa od g.8.00.

Zgłoszenia korzystających okazjonalnie z tej posługi przyjmujemy w zakrystii do 24 marca.

Msza św. dla starszych parafian z sakramentem chorych – 22. 03 tj. piątek.  W kościele o g. 8.00. W kaplicy o g. 9.00.

Dziękuję za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę o godz. 8.00.