Ogłoszenia 30.12.2018

Uroczystość Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Pn. Św. Sylwestra, męczennika. W ostatnim dniu roku kalendarzowego Msza św. dziękczynna o godz.16.00

Wt. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w każdą niedzielę.

Śr. Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła

CZ. Z racji pierwszego czwartku miesiąca, w kaplicy o godz. 16.00 Msza św., w kościele Msza św. o godz.17.00.

PT. W pierwszy piątek, w kościele Msze św. o godz.: 7.00 i 17.00. W kaplicy o godz. 16.00.

SB. W sobotę Msza św. w kościele o godz. 7.00. W kaplicy o godz.9.00.

Ndz. Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte jak w każdą niedzielę. W tym dniu odbędzie się w naszej parafii Orszak Trzech Króli, na który zapraszam wszystkich parafian. Zbiórka przy Urzędzie Gminy o godz. 10.15. Następnie Orszak udaje się do kościoła, gdzie odprawimy adorację przy żłóbku. Msza święta o godz.11.00.

Dnia 12 I 2019 o godz. 17.00 – odbędzie się w naszej parafii Opłatek Parafialny, na który serdecznie zapraszam parafian. Zapisy na uroczystość prowadzimy do 6 stycznia.

Dziękuję za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli. W tym tygodniu prosimy kolejne 8 rodzin, w sobotę od godz.8.00.