Ogłoszenia 6.10.2019

XXVII Niedziela zwykła

Pn. Wspomnienie NMP Różańcowej. Msze św. o godz. 16.30 w kaplicy wraz procesja różańcową i ogodz. 18.00 w kościele.

Ndz. W najbliższą niedzielę obchodzimy XVIII Dzień Papieski. Naszą modlitwą i ofiarą wspieramy uczniów z ubogich rodzin.

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców i młodzieży  przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

W piątek o g.16.00, zapraszam narzeczonych, który pragną przystąpić do sakramentu małżeństwa w roku 2020,  i chcą zarezerwować terminślubu.

Zapraszamy wszystkie rodziny na nabożeństwa różańcowe.

W kancelarii i zakrystii przyjmujemy wypominki za zmarłych.Przy wypominkach rocznych proszę wpisać godzinę odczytania.

We wtorek po Mszy św. wieczornej przed kościołem będą rozdawane materiały odblaskowe dla dorosłych, w trosce o bezpieczeństwo zachęcamy do zainteresowania się tą sprawą.

Dnia 17 10.2019 r tj. czwartek, parafia organizuje pielgrzymkę szlakiem  świętych Pańskich. W programie min.: świątynia pokoju, historia św. Józefa Bilczewskiego i Sanktuarium św. Mikołaja. Zapisy prowadzimy do najbliższej niedzieli w zakrystii.

Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni do świętowania niedzieli.

W tym tygodniu prosimy kolejne 8 Rodzin, w sobotę o godz. 8.00.